Mazda
REAL - K, s.r.o. Mazda Komárno

Mazda6

Kvalita je pocit

 

Mazde 6 sa nám podarilo viac ako kedykoľvek predtým vštepiť našu vášeň pre automobily, aby z našich výrobných liniek mohlo zísť vozidlo, ktoré nepozná kompromisy. Spájajú sa v ňom technológie novej generácie s mimoriadne príťažlivým vizuálnym vyhotovením a sofistikovaným vzhľadom dizajnu KODO, ako aj od základov prepracovaným a zlepšeným interiérom v tom najluxusnejšom vyhotovení.

 

Mazda 6

DIZAJN

Športová a elegantná Mazda6 sa vyznačuje nízkym profilom, dramatickejšie tvarovanými spojlermi, atraktívnymi LED svetlometmi a sofistikovane pôsobiacou mriežkou chladiča. Za vizuálnu príťažlivosť a prepracovaný charakter vďačí vyspelej technológii lakovania spoločnosti Mazda, TAKUMI‑NURI, ktorá dizajnu KODO dáva každú príležitosť na to, aby sa ukázal v celej svojej kráse a zvýraznil každú jednu krivku tohto nádherného vozidla. Úplne nový interiér, ktorý vás obklopuje, je zosobnením modernej elegancie vďaka použitým semišovým materiálom a koži*. Každý prémiový detail zvyšuje mieru komfortu a umocňuje zážitok z jazdy.

*súčasťou limitovanej série TAKUMI

TECHNOLÓGIE

Mazda6 je skonštruovaná tak, aby si ju vodič dokázal vychutnať bez ohľadu na stav cestnej komunikácie, čas v priebehu dňa či poveternostné podmienky. Najmodernejšie bezpečnostné technológie i-ACTIVSENSE pracujú v dokonalej harmónii v snahe o dosiahnutie čo najdokonalejšej schopnosti auta vnímať okolitý priestor. Šoférovanie auta nebolo nikdy bezpečnejšie a príjemnejšie. Mazda6 vám dopraje pocit dokonalej sebaistoty vďaka projekčnému Head Up displeju zobrazujúcemu informácie na čelnom skle, systému inteligentnej rýchlostnej asistencie, ktorý dokáže automaticky regulovať rýchlosť vozidla v súlade s meniacimi sa dopravnými obmedzeniami, ako aj schopnosti zobrazovať priestor v rozsahu 360 stupňov v záujme dosiahnutia dokonalého prehľadu o dianí okolo vozidla. Multimediálny systém MZD Connect odteraz ponúka 8-palcovú obrazovku s vysokým rozlíšením.

*súčasťou vyšších úrovní výbavy, od verzie Revolution

Mazda 6
Mazda 6

VÝKON

Auto skonštruované pre dokonalý zážitok z jazdy nepozná kompromisy. V snahe ponúknuť vám vozidlo so špičkovým výkonom a čo najnižšou spotrebou paliva rúcame zaužívané stereotypy. Naša zlepšená TECHNOLÓGIA SKYACTIV funguje bezchybne a prináša nielen plynulejší a menej únavný pocit z jazdy, ale aj športovo ladený výkon a hravý zážitok z jazdy. Vychutnávajte si strhujúci výkon a manévrovaciu schopnosť v dokonale tichej kabíne.

REAL - K, s.r.o. Mazda Komárno

Novozámocká cesta 3946
945 01 Komárno
IČO:
Pondelok - Piatok: 08 - 17, Sobota 09-12
Predaj
  +421 903 288 234
E-mail: predajmazda@real-k.sk

Servis
  0903 288 295
E-mail: servis@real-k.sk

PREDAJ


Tel:0903 288 234

Tel:0903 288 234

SERVIS


Tel:0903 288 295

Tel:0903 288 295